Консультації та навчальні семінари в сфері польського законодавства для працівників та підприємців з України

foto-1-k-aktsii-2

Агентство із працевлаштування «Work Express Europe», спільно із «Товариством громадських ініціатив «LEGE ARTIS» (Польща) та громадською організацією «Польський студентський клуб» (Україна) протягом восени 2016 року, у місті Краків (Польща), організовує консультації та навчальні семінари в сфері польського законодавства для підприємців і працівників з України, які проживають у Польщі або готуються до виїзду у Польщу (планують розширити або перенести свій бізнес за межі України)!

Created with Nokia Smart Cam
Created with Nokia Smart Cam

Наші консультанти в Польщі, на чолі з віце-президентом «Товариства громадських ініціатив «LEGE ARTIS» пані Анітою Бринярською надаватимуть безкоштовні консультації та проводитимуть безкоштовні навчальні семінари в сфері польського законодавства, зокрема, трудового, господарчого і цивільного права Республіки Польща.

Тема семінарів полягатиме в розширенні знання щодо діючих законодавчих правил, які стосуються легалізації перебування іноземців в Польщі, з метою отримання дозволу на працевлаштування іноземця для цих осіб, можливостей реєстрації ними підприємницької діяльності або господарського товариства, знання своїх цивільних прав, а також заповнення державних і судових (реєстраційних) форм, підготовки інших офіційних документів та супроводу в проходженні адміністративних процедур.

Дані консультації та навчальні семінари відбуватимуться на базі Агенції із працевлаштування «Work Express Europe» у м. Кракові (Республіка Польща), практичні заняття в рамках семінарів відбуватимуться безпосередньо в XI Господарському Відділі Національного судового реєстру Кракова-Середмісця в м. Кракові.

Агенція із працевлаштування «Work Express Europe» запрошує усіх бажаючих отримати зазначені професійні консультації та/або прийняти участь у цих навчальних практичних семінарах та пропонує звернутись для цього завчасно будь-яким зручним способом, в тому числі й за контактами свого Представництва в Україні («ВОРК ЕКСПРЕС ЄВРОПА Україна»)!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *