Міжнародний форум «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» в Польщі

den-ukr-biznesa-foto-1

18 травня 2017 року Варшаві відбувся один з наймасштабніших заходів в польсько-українському економічному співробітництві — шостий щорічний Міжнародний форум «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ».

Форум проходив під патронатом Посольства України в Республіці Польща.

Захід був проведений за участю представників державних органів, органів місцевого самоврядування України та Польщі, а також представників ділових кіл обох країн.

Під час роботи Форуму було обговорено широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами тощо.

den-ukr-biznesa-foto-2

Представництво Міжнародного Агентства з працевлаштування «Work Express Europe» в Україні («ВОРК ЕКСПРЕС ЄВРОПА Україна») також представило широкому загалу інформацію про діяльність своєї компанії. Крім того, нами було поінформовано представників польського Уряду про проблемні моменти, які наразі присутні в галузі працевлаштування іноземців в Республіці Польща. Присутні польські урядовці зі свого боку пообіцяли взяти до уваги озвучені проблеми, зокрема прогалини в законодавстві Польщі, що дозволяють масові зловживання деякими «працедавцями» правом виставляти запрошення іноземцям  без фактичного обов’язку їхнього подальшого працевлаштування (в рамках спрощеної процедури для шести країн).

З повагою,

WORK EXPRESS EUROPE Ukraine