НЕ ШУКАЙ ПРИГОД! Офіційно працевлаштуватись в ЄС стає дедалі складніше, але з «WORK EXPRESS EUROPE Ukraine» це стає лише ЩЕ БІЛЬШ ПРОСТІШЕ!

Боротьба із нелегалами в Європі стає дедалі масштабнішою та жорсткішою, незайнятих хороших офіційних робочих місць стає дедалі менше – однак Офіційне Представництво Міжнародної агенції праці «WORK EXPRESS EUROPE» в Україні «WORK EXPRESS EUROPE Ukraine» навпаки сформувало ще більш демократичний пакет цін на свої обслуговуючі прямий набір працівників за кордон послуги. Водночас «WORK EXPRESS EUROPE Ukraine» ще більш підвищило якість такого обслуговування, адже тепер до наших завдань увійшла також і допомога із виготовленням нашим працівникам закордонних паспортів нового зразка!

Так, від 22 червня цього року нами, в рамках літньої Акції «НЕ ШУКАЙ ПРИГОД – ШУКАЙ СПРАВЖНЮ РОБОТУ» було практично вдвічі знижено вартість усіх послуг Представництва, пов’язаних із допомогою в оформленні необхідних для офіційного працевлаштування за кордоном документів. А наші менеджери, при необхідності, із радістю допоможуть Вам із виготовленням закордонного паспорту нового зразка (біометричного) у Вашому місті.

Крім того, нагадуємо, що для організованих груп пошукувачів офіційної роботи за кордоном постійно діє додаткова знижка у розмірі ще 10% вартості обслуговуючих послуг прямого працевлаштування!

Також нагадуємо, що із запровадженням зокрема для України з 11 червня цього року безвізового режиму з країнами ЄС, в багатьох із них значно посилились заходи щодо виявлення нелегального працевлаштування, яке забронюється без наявності у працівника-іноземця відповідної робочої візи, котру він має отримати виключно ще перед в’їздом до бажаної країни працевлаштування. Так, наприклад, якщо людина скористалась, маючи закордонний паспорт громадянина України нового зразка (біометричний), своїм правом на туристичний в’їзд до ЄС, яким вважається в’їзд відповідно до міжнародних угод щодо безвізового режиму не з країнами-учасниками Шенгенської Угоди, замість звичайного туристичного відвідування країни, неофіційною роботою у ній, то вона депортується з неї із накладенням фінансових штрафних санкцій та санкції у вигляді заборони в’їзду до країн Шенген-Угоди протягом п’яти років.

Крім того, звертаємо увагу на те, що туристичне (безвізове) відвідування має бути також обов’язково документарно підтверджене (доказано) людиною в будь-який момент під час її перебування на території ЄС за першою вимогою патруля країни перебування іноземця. Одночасно звертаємо увагу на те, що з огляду на практику країн, які раніше за Україну отримали право безвізових поїздок своїх громадян до ЄС, під час повернення людини, яка принаймні вперше скористалась так званим «безвізом», іноземні прикордонні вимагатимуть таких вищезазначених підтверджень (доказів) саме туристичного  відвідування нею країн ЄС в робочому порядку.

У Польщі ж, зокрема, вже від 1 липня цього року майже вдвічі збільшено штат працівників PIP (Państwowa Inspekcja Pracy), основною метою якої буде відтепер «відловлювання» в першу чергу українських громадян, які незаконно працюють на території Республіки Польща – це, окрім виконання поляками таким чином важливої для ЄС їхньої функції щодо захисту кордонів Єврозони від нелегальних трудових мігрантів, високо сприятиме також наповненню Державного Бюджету Польщі, адже запобігатиме несплаті «чорними роботодавцями» за працівників податків та інших загальнообов’язкових платежів, у т.ч. страхових та медичних. Насправді, на нашу думку, вигідно це також і самим офіційним працівникам з України, адже ті наші співвітчизники, які працюють так звано «на чорно» лише псують репутацію Українців через свою готовність практично вже на будь-яку працю та зарплатню, а останні самі страждають від постійних обманів та утисків з боку нелегальних роботодавців – часто їхні проблеми закінчуються лише в Україні і нерідко після депортації із зіпсутою назавжди історією у базі SIS (Шенгенська Інформаційна Система)…

НЕ ШУКАЙТЕ ПРИГОД – ШУКАЙТЕ СПРАВЖНЮ РОБОТУ!

Звертайтесь до наших менеджерів, які стануть Вашими персональними помічниками на протязі усього процесу Вашого офіційного працевлаштування за кордоном, із будь-якими запитаннями та у будь-яким зручний для Вас час і спосіб за контактами Офіційного Представництва WEE в Україні («ВОРК ЕКСПРЕС ЄВРОПА Україна»)!  

А МИ ЯК ЗАВЖДИ БУДЕМО РАДІ ВАМ У ЦЬОМУ ДОПОМОГТИ!