Розклад руху поїздів Інтерсіті до Перемишля з 10 грудня

За даними http://vsetutpl.com, багато людей, подорожуючи до Польщі, обирають саме залізничний транспорт. Їхати поїздом до Польщі і назад — не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда.

Одним із найпопулярніших залізничних маршрутів до Польщі є рейс до Перемишля (і у зворотному напрямку). Його щоденно здійснюють два поїзди Інтерсіті+705 Київ, Львів — Перемишль та Інтерсіті+ № 715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів — Перемишль, а з 11 грудня курсуватиме також новий потяг Одеса-Перемишль.

Цей маршрут особливо популярний, оскільки з Перемишля можна без проблем дістатись в будь-яке інше місто Польщі і аналогічно у зворотному напрямку — з польських міст можна доїхати до Перемишля, а звідки — поїздом Інтерсіті в Україну.

Детальніше про це читайте у статтях Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі та Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

В передсвятковий період всі намагаються заздалегідь придбати квитки на Інтерсіті он-лайн або у залізничних касах. Однак, продаж квитків на поїзди Інтерсіті до Перемишля та у зворотному напрямку, що курсуватимуть з 10 грудня, наразі недоступний. Пояснюється це дуже просто: в Укрзалізниціоновлюють розклад руху поїздів. Оновлений розклад набуде чинності саме 10 грудня, тому до цього часу залишається лише чекати на старт продажів залізничних квитків.

Оновлений розклад руху поїздів до Перемишля

Зверніть увагу! З 10 грудня розклад руху поїздів Інтерсіті з України до Перемишля та у зворотному напрямку зазнає деяких незначних змін. Наразі сайт Укрзалізниці подає лише попередню інформацію, а це означає, що до моменту впровадження нового графіка можливі зміни. Ми слідкуватимемо за ситуацією та повідомлятимемо про будь-які інші зміни у розкладі поїздів до Перемишля і назад. Наразі ситуація виглядає наступним чином:

Зміни розкладу руху поїзда Інтерсіті+705 Київ, Львів — Перемишль

Розклад руху поїзда Інтерсіті+705 Київ, Львів — Перемишль зазнає незначних змін. Час його відправлення з Києва буде о 06:00, відправлення зі Львова — о 11:18, прибуття в Перемишль — о 12:25.

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ 06:00
Святошин 06:14 06:15
Коростень 07:34 07:35
Підзамче 10:56 10:57
Львів 11:06 11:18
Перемишль 12:25

У зворотному напрямку поїзд Інтерсіті+705 Перемишль — Львів, Київвідправлятиметься з Перемишля о 15:45 (тобто на три хвилини пізніше, аніж згідно зі старим розкладом), а прибуватиме у Львів о 18:36, в Київ — о 23:53.

Станція Час прибуття Час відправлення
Перемишль 15:45
Львів 18:36 18:47
Підзамче 18:55 18:56
Коростень 22:21 22:22
Святошин 23:41 23:42
Київ 23:53

Зміни розкладу руху поїзда Інтерсіті+715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів — Перемишль

Незначні зміни торкнулися і графіку руху поїзда Інтерсіті+715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів — Перемишль. Відтак, з 10 грудня поїзд відправлятиметься з Києва о 06:51 і прибуватиме в Перемишль о 15:03. Детальніше про час його відправлення з інших міст України дивіться у таблиці:

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ 06:51
Вінниця 09:09 09:11
Хмельницький 10:45 10:47
Тернопіль 12:12 12:14
Львів 13:42 13:53
Перемишль 15:03

У зворотному напрямку поїзд Інтерсіті+ № 715 Перемишль – Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Київ відправлятиметься з Перемишля о 13:10 (на три хвилини пізніше, аніж за старим розкладом) і прибуватиме в Київ о 23:09. Детальніше про його прибуття в інші міста України дивіться у поданій таблиці:

Станція Час прибуття Час відправлення
Перемишль 13:10
Львів 16:02 16:12
Тернопіль 17:38 17:40
Хмельницький 19:09 19:11
Вінниця 20:47 20:49
Київ 23:09

Розклад руху поїзда Одеса-Перемишль

Окрім змін до розкладу поїздів Інтерсіті+705 та Інтерсіті+715 Укрзалізниця оприлюднила також попередній розклад нового поїзда №35/36 Одеса-Перемишль, який почне курсувати вже з 10 грудня цього року. Про запуск нового поїзда Укрзалізниця оголосила ще в жовтні. Поїзд курсуватиме щоденно і робитиме зупинки у багатьох містах, зокрема у Жмеринці, Тернополі, Львові та Хмельницькому. З Одеси цей потяг, за попередніми даними, відправлятиметься о 18:26, а в Перемишль прибуватиме о 09:45. У зворотному напрямку з Перемишля цей потяг буде відправлятися о 18:09, а в Одесу він прибуватиме зранку наступного дня о 11:15.

Розклад руху поїзда №35/36 Одеса-Перемишль   

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса 18:26
Роздільна-1 19:29 19:31
Котовськ 21:03 21:18
Рудниця 22:31 22:33
Вапнярка 23:14 23:16
Рахни 23:52 23:54
Жмеринка 00:30 00:53
Хмельницький 02:21 02:26
Волочиськ 03:20 03:22
Підволочиськ 03:30 03:32
Тернопіль 04:17 04:22
Золочів 05:21 05:23
Красне 05:48 05:50
Львів 06:33 07:50
Перемишль 09:45

Розклад руху поїзда №35/36 Перемишль-Одеса  

Станція Час прибуття Час відправлення
Перемишль 18:09
Львів 21:50 23:28
Красне 00:08 00:10
Золочів 00:32 00:34
Тернопіль 01:29 01:34
Підволочиськ 02:23 02:25
Волочиськ 02:34 02:36
Хмельницький 03:29 03:34
Жмеринка 05:00 05:20
Рахни 05:59 06:01
Вапнярка 06:33 06:35
Рудниця 07:04 07:06
Котовськ 08:18 08:38
Роздільна-1 10:09 10:11
Одеса 11:15

Зверніть увагу! Ціни на квитки поїздів Інтерсіті до Перемишля та у зворотному напрямку та їх доступність он-лайн і в залізничних касах наразі невідомі. Ми слідкуватимемо за ситуацією та повідомлятимемо про всі можливі зміни.